Hledáte spolehlivý a kvalitní autoservis a pneuservis v Praze? Najdete jej na Praze 4 a Praze 8

Jakmile si koupíme automobil, měli bychom se zajímat i o to, kde nám jej v případě poruchy kvalitně opraví, nebo kde jej můžeme preventivně odvézt do servisu. Pokud jste z Prahy a hledáte autoservis či pneuservis, s nímž budete určitě spokojeni, obraťte se na Autoservis Praha 8 nebo Praha 4. Jedná se o Autoservis Petr Bartoš, který kromě servisu aut a kol nabízí také služby autodopravy.

Služby, které můžete poptávat

V Autoservisu Petr Bartoš najdete tým odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti a dlouholetou praxi se servisem vozů mnoha značek. Díky tomu jsou schopni operativně řešit nespočet poruch na autech a poradí si s každou závadou. Co se týče pneuservisních služeb, zajišťují jich široké spektrum. Tady vám pečlivě zkontrolují kola, takže se vám bude jezdit s vědomím, že se nesjíždí a točí se i „sedí“ tak, jak mají.

  • Autoservis Michle vám nabízí servisní prohlídky, při nichž pečlivě zkontrolují stav vašeho auta, včetně diagnostiky. Je tak možné odhalit i ty závady, které jsou skryté, a nemáte o nich vůbec tušení.
  • Ať už máte vůz jakékoli značky, s důvěrou ho svěřte do péče tohoto autoservisu. Pro každý problém najde řešení, provádí opravy lehkých i těžkých závad včetně klempířských a lakýrnických prací.
  • Pneuservis zastane demontáž i montáž pneu, prodej a opravu, sezónní uskladnění, ekologickou likvidaci, také mytí a čištění od smogu a nečistot. To vše na jednom místě.
  • I o autoklimatizace se vám postarají. Ať už se jedná o její dezinfekci a výměnu kapaliny, provedení testu nebo diagnostiky klimatizačního okruhu neboli preventivní kontroly funkčnosti, rádi vám pomohou.

Autodoprava a autoservis na Praze 4 a Praze 8 je vám plně k dispozici. Více informací najdete na webových stránkách autobartos.cz.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články