Nechcete přijít o vůz do pár vteřin? Vyhněte se této chybě

Tovární zabezpečovací systémy ve vozidlech neusnadňují život jen jejich majitelům, ale častokrát i zlodějům. Tady je hlavní důvod.

Ukrást auto je dnes jednodušší než kdykoliv předtím. Zlodějům stačí malá krabička, trochu štěstí a během pár minut odjíždějí s vozidlem v hodnotě několika desítek tisíc eur.

V tomto případě jde o zneužití technologie KESSY (keyless entry, start and exit system), rovněž známé jako bezklíčové otevírání a startování automobilu.

Odcizení vozidla funguje následovně: Zloděj prodlouží signál originálního klíče, který máte odložen někde u vchodových dveří, čímž navodí dojem, že stojí u přímo u auta s originálním klíčem. Systém v autě ho proto ochotně vpustí dovnitř a dovolí mu nastartovat.

Jak se chránit před touto metodou kradení aut?
Nejlepší ochranou je prevence. Proto by každý majitel auta s bezklíčovým systémem měl uvažovat nad dodatečným zabezpečením. Ideální takovým, který funguje na mechanickém i elektronickém principu zároveň.

Jedním z nich je právě VAMPIRE Lite od VAM system. Jedná se o nejmodernější verzi zabezpečovacího systému postaveném na technologii, kterou žádný zloděj aut nepřekonal již skoro 30 let.

VAMPIRE Lite je 7cestný imobilizér, který najednou dokáže v autě blokovat až 7 částí vozidla pod mechanickou kombinací, čímž zaručuje 100% ochranu automobilu před jakýmkoli způsobem krádeže.

Navíc každá instalace je unikátní. O nezávaznou cenovou nabídku můžete požádat na tomto místě.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články