Skvělé mixpulty pro DJ i k pořádání domácích oslav koupíte na melodyshop.cz

Jste profesionální DJ a hledáte nový, kvalitní a spolehlivý mixážní pult, který je moderní, umí kde, co a bude vám při vaší skvělé a hravé práci maximálně nápomocný? Anebo občas vypomáháte svému kamarádovi, který je DJ? Možná máte často rodinnou nebo přátelskou párty, na níž chybí pořádný mixpult? Ať je to jakkoli, vybrat si model k vaší plné spokojenosti můžete na melodyshop.cz.

Mixpulty od oblíbených výrobců

Melodyshop.cz patří k zavedeným a kvalitním obchodům se zbožím pro milovníky hudby i dokonalého zvuku. Najdete zde nejen uvedené mixpulty a další techniku pro DJ, také HIFI reproduktory, kytary, dechové nástroje, bicí a perkuse, smyčcové nástroje, klávesy…

Kvalitní mixpult nabízí nejedna značka. K těm renomovaným, od nichž můžete v e-shopu Melodyshop.cz vybírat, patří Denon, Native Instruments, Numark, Pioneer DJ, Reloop a další. Volba je jen na vás, pokud máte svého oblíbeného výrobce, avšak pokud si nejste jistí, nebo máte konkrétní potřeby a požadavky, rádi vám zde odborníci poradí tak, abyste byli s mixpultem nanejvýš spokojeni. S tím správně vybraným modelem budete moci pobavit zákazníky nebo rodinu kde jen si budete přát.

Inspirujte se oblíbeným mixpultem

K nejžádanějším modelům patří aktuálně Pioneer DJ DJM – 750 MK2. Sloužit vám bude čtyřkanálový DJ mixpult s vestavěným AD/DA převodníkem pro možnost využití při digitálním DJingu. Má vlastní fader, přepínatelný vstupní konektor, ovládání pro mikrofonní vstup s dvoupásmovým ekvalizérem a ovládáním pro Volume, Crossfader Magvel. Oceníte jistě i funkce Cue, přepínatelné typy crossfadue, vestavěnou efektovou smyčku pro přidávání externích efektových procesorů… Součástí je i licence pro software rekordbox dj, která se dá po zakoupení aktivovat a použít ji k okamžitému mixování.

Pojďte si vybrat z bohaté nabídky, nebo si nechte poradit. S Melodyshop.cz budete jistě spokojeni.


Nakupujte jen kvalitní elektroniku a vyberte si ten nejlepší notebook ještě dnes.


Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články