Edoardo Miroglio produkuje úžasná vína

Edoardo Miroglio produkuje naprosto úžasná vína, kterým jsem přišla na chuť zcela náhodou před několika lety, kdy jsem se s nimi setkala na své dovolené v Bulharsku. Navštívila jsem tehdy se svým mužem krásné místo s názvem Nová Zagora. V Trácké nížině v oblasti Elenovo, která se nachází zhruba 22 km právě od místa Nová Zagora nalezneme právě toto vinařství, které je ze všech stran obklopeno vinicemi na krásných kopcovitých svazích. Okolo se rozprostírají také krásná jezera, zelené louky a malebná zákoutí, která si přímo říkají o prozkoumání v rámci vinařské turistiky. Toto vinařství se specializuje na odrůdy červených, bílých a také růžových vín. Dává ovšem nový rozměr také vínům perlivým jako je například brut. 

Bessa Valley nabízí krásná a pestrá vína

Bessa Valley nabízí neuvěřitelně pestrá a krásně plná vína. Toto vinařství bylo založeno v roce 2001 a jeho rozloha činí krásných 250 hektarů. Zhruba 140 hektarů slouží pro růst révy vinné. Součástí sklípků tohoto vinařství je takzvaný Dug in the rock, který umožňuje zrání ve kvalitních francouzských dubových sudech. V těchto sudech se udržuje zcela konstantní teplota a také vlhkost vzduchu. Díky tomu je víno krásně chutné a má neuvěřitelně vábivou vůni a chuť. Hrozny jsou zároveň sbírány školeným personálem, který je přebírá dvakrát a díky tomu se selektují k fermentaci pouze ty nejlepší bobule ze všech. 

Dragomir vyrábí nezapomenutelná a zajímavá vína

Dragomir vyrábí zcela nezapomenutelná a zajímavá vína, která okouzlila zejména moji maminku, která patří mezi milovnice dobrého vína. Vyrábí se zde zejména červená vína, která jsou opravdu lahodná a chutná. Toto malebné vinařství je navíc vybaveno stroji té nejnovější generace a sudy nejvyšší třídy. Degustační místnosti jsou integrovány do výroby a při vychutnávání vína zde lze sledovat i část dokonalého a propracovaného technologického procesu.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články