Mužská masturbace: 5 věcí, které jste nevěděli

Pokud je v něčem odborník téměř každý chlap, pak je to masturbace. Po letech rozsáhlých praktických zkušeností si myslíte, že víte vše, co je třeba vědět. Ale podle odborníků možná ne. Zde jsou některá fakta, které vás možná překvapí.

  1. Masturbace nemá takové zdravotní výhody jako sex

Studie za studií ukazuje, že pohlavní styk má pro muže nejrůznější výhody – pro váš krevní tlak , zdraví srdce a prostaty , bolest a další. Člověk by si myslel, že masturbace taky. Ale není tomu tak.

Proč by byl rozdíl, jestli ejakulujete při sexu nebo sami? Nikdo si není jistý. Ale zdá se, že vaše tělo reaguje jinak. Dokonce i složení semene je jiné, pokud místo sexu masturbujete. Ale jedna studie, Harvard’s Health Professional Followup, ukázala, že masturbace může pomoci snížit riziko rakoviny prostaty .

  1. Masturbace není bez rizika

Jasně, je to nízké riziko. Je to nejbezpečnější možná forma sexu. Nikdo od sebe nikdy nechytil pohlavně přenosnou chorobu ani neotěhotněl. Ale stejně jako ostatní nízkorizikové aktivity (žvýkání, chůze) má stále určitá rizika.

Častá nebo hrubá masturbace může způsobit drobné podráždění pokožky.

  1. Neexistuje žádné “normální” množství masturbace

Nezáleží na tom, kolikrát za týden (nebo den) masturbujete. Pokud masturbujete mnohokrát denně a vedete zdravý a uspokojivý život, je to pro vás dobré. Pokud ale masturbujete mnohokrát denně a chybí vám práce nebo se kvůli tomu vzdáváte sexu s partnerem, zvažte návštěvu sexuálního terapeuta.Tip: Už vás nudí pasivní sledování porna? Zkustelevný sex po telefonu! Právě erotická linka vám nabídne vzrušení, které sledováním videí nikdy nezískáte!

  1. Masturbace se neodráží ve vašem vztahu

Nejškodlivější mýtus o mužské masturbaci je ten, že je to znamení, že ve vašem vztahu není něco v pořádku.

Faktem je, že většina chlapů masturbuje. Masturbují, pokud jsou svobodní, ve špatném vztahu nebo ve skvělém vztahu. Je to jen něco, co dělají, co nemá nic společného s jejich partnery.

Masturbace není jen o sexu. Pro mnohé je to rutinní způsob, jak se zbavit stresu, vyčistit si hlavu před prací nebo jít spát .

  1. Masturbace je dobrá pro váš sexuální život

Masturbace může pomoci vašemu sexuálnímu životu, protože se tak muži během sexu učí, co mají rádi. Pro drtivou většinu mužů je masturbace zdravá věc!

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články